Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete 100 file/ carnet, perforat M2

Număr anunț
DA34238232
Autoritate contractantă
Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
Cod CPV
22459000-2 · Bilete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.863.500 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.863.500 RON