Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI- EXTINDERE RETEA DE APA POTABILA IN Sat. TARGSORU VECHI, Str. ZAMBILELOR

Număr anunț
DA34228491
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.071.833 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.071.833 RON