Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri pranz

Număr anunț
DA34237826
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.343.139 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.343.139 RON