Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de servicii de reparare si de intretinere a automobilelor necesare ITM Constanta

Număr anunț
DA34231345
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Constanta (CUI 4671785)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.354.316 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.354.316 RON