Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT HARTIE IGIENICA CU APARATOARE ICE 04857 BRAVO 1 buc BANDA DUBLU ADEZIVA FIX OUT NEAGRA 19MMX5

Număr anunț
DA34209167
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02041 (CUI 4301405)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.562.600 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.562.600 RON