Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari suplimentare curte Scoala Balda

Număr anunț
DA34235019
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
37.189.694 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.189.694 RON