Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vestiar dulap pentru haine metal cu 6 usi cusete 3X2 889X450X1800 mm

Număr anunț
DA34237015
Autoritate contractantă
Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON