Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele prosop pliate hartie tip V celuloza 1 str 21x15cm 21 x 25 21*15 cm

Număr anunț
DA34230714
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON