Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa poarta fotbal / handbal 3x2 m Anastasia Sport, foarte rezistenta, fir 5 mm, alb cu albastru

Număr anunț
DA34234941
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Cod CPV
37451720-7 · Echipament de protectie pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.911.926 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.911.926 RON