Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIPETA GRADATA 10ML, STICLA, CLASA AS, cu certificat de calibrare pe lot

Număr anunț
DA34236876
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI BIOLOGICE IASI (CUI 17606320)
Cod CPV
38437100-8 · Pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON