Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare “MODERNIZARE (ASFALTARE DC 29 COLTEA-PRIBEAGU), COM. ROSIORI”

Număr anunț
DA34232774
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.319.375 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.319.375 RON