Ofertă acceptată Cumpărare directă

TICHET PARCARE FORMAT 210 X 100 MM,CARTON 300 GR/MP,PERFOR PE 100 MM

Număr anunț
DA34234895
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.634.350 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.634.350 RON