Ofertă acceptată Cumpărare directă

“bandă delimitare acces”

Număr anunț
DA34196838
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
34928471-0 · Materiale de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.409.931 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.409.931 RON