Ofertă acceptată Cumpărare directă

Port Baston din piele pt. B1 si B2

Număr anunț
DA34236268
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Cod CPV
19100000-7 · Piele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.940.685 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.940.685 RON