Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta protectie panouri expozitionale

Număr anunț
DA34225524
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.128.629 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.128.629 RON