Ofertă acceptată Cumpărare directă

6 mm (1/4") Microtip (5-50mL). REF.85869 EL

Număr anunț
DA34236487
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.394.950 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.394.950 RON