Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIGEL JCB OAT 20L

Număr anunț
DA34239306
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
Cod CPV
09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.946.536 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
14.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.946.536 RON