Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER COMP.HP M476NW MAGENTA CF383A 2.7K,CARTUS TONER COMP.HP M476NW YELLOW CF382A 2.7KCARTUS
- Număr anunț
- DA34244514
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PETER THAL (CUI 29413200)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 31.504.270 RON
- Data publicării
- 13.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 14.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.