Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare audit energetic, expertiza tehnica, DALI cladiri rezidentiale multifamiliale

Număr anunț
DA34230244
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.499.090 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.499.090 RON