Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA TOPITA,IAURT, SANA, FAGARAS,BRANZA, CASCAVAL,LAPTE,SMANTANA

Număr anunț
DA34246024
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.962.411 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.962.411 RON