Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formular "Cerere declaratie pe propria raspundere", A4, 15pagini

Număr anunț
DA34239305
Autoritate contractantă
COMUNA URECHESTI (CONSILIUL LOCAL URECHESTI) (CUI 4352700)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.676.803 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.676.803 RON