Ofertă acceptată Cumpărare directă

Espressor automat De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB, 1450W, 1,8l, 15 bar, carafa pentru lapte,

Număr anunț
DA34243528
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON