Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CDE RAPARARE PENTRU MICROBUZ SCOALA

Număr anunț
DA34237673
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Cod CPV
50113000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.851.464 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.851.464 RON