Ofertă acceptată Cumpărare directă

TFS (PBS) Buffer 10x, steril, DNaze/RNaze free, pentru biologie moleculara, 1 L

Număr anunț
DA34245510
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.561.708 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.561.708 RON