Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de investigatii in domeniul poluarii

Număr anunț
DA34245899
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
Cod CPV
90715000-2 · Servicii de investigatii in domeniul poluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.008.819 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.008.819 RON