Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de exploatare, concasare si transport balast in comuna Lespezi.

Număr anunț
DA34236145
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.802.756 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.802.756 RON