Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA IN DOMENIUL ACHIZITIILOR PUBLICE

Număr anunț
DA34238787
Autoritate contractantă
R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES (CUI 2944544)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.875.481 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.875.481 RON