Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi inveliti rutilici pentru oteluri de uz general Lincoln Electric OMNIA46_2.5X350*, diametru

Număr anunț
DA34239669
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.026.390 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.026.390 RON