Ofertă acceptată Cumpărare directă

DJI Mini 3 Fly More Combo + Smart Controller

Număr anunț
DA34247102
Autoritate contractantă
Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat