Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerere si declaratie pe propria raspundere pentru acordarea drepturi de as. sociala si ancheta socia

Număr anunț
DA34245157
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.465.985 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465.985 RON