Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat

FURNIZAREA UNEI AUTOVIDANJA DE 8000 LITRI -NOUA

Număr anunț
CN1006774
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368.000 RON
Valoare atribuită
347.800 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 14:06
Anunț de atribuire
CAN1011082
Termen limită
08.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1032726

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
AIC TRUCKS S.A. CUI RO36125153
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ENOLA AUTO SRL CUI 15246608

Valoare atribuită

347.800 RON

din 368.000 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 20.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.