Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

Acord cadru materiale sanitare - manuși de unică folosință ( examinare ) S, M, L

Număr anunț
CN1006767
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162.000 RON
Valoare atribuită
142.880 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 12:38
Anunț de atribuire
CAN1011591
Termen limită
27.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032394

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MERCATOR MEDICAL SRL CUI RO 18547761

Valoare atribuită

142.880 RON

din 162.000 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 19.120 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.