Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,1% sub estimat
Furnizare Monitoare PC - 40 buc.
- Număr anunț
- SCN1024273
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.560 RON 36,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 14:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1009858
- Termen limită
- 16.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030519
Documente
Documentația de atribuire
- Caietul de sarcini.doc.p7s
- Clauze Contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1030519.pdf
- Sectiunea Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIF SISTEM SRL CUI RO 16368859
Oferta 2
Individuala
Ofertant
A.M.S. EXPERT CONSULT S.R.L. CUI RO 15912560
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030
Valoare atribuită
25.560 RON
din 40.000 RON estimat
36,1%
Adjudecat la 63,9% din estimat · economie 14.440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.