Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,9% sub estimat
SERVICII DE CURATENIE LA IMOBILELE: PALATUL ADMINISTRATIV, PALATUL CULTURII, ELENA DOAMNA NR.2A SI CENTRUL DE AFACERI MULTIFUNCTIONAL LUMINA VERDE – PLOIESTI, PRAHOVA
- Număr anunț
- SCN1024225
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- K1 TOT SRL (CUI 32677449)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.533 RON
- Valoare atribuită
- 324.000 RON 49,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 11:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1010784
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030313
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- declaratie functii decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030313.pdf
- Model contract.doc.p7s
- modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
324.000 RON
din 646.533 RON estimat
49,9%
Adjudecat la 50,1% din estimat · economie 322.533 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.