Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat
Servicii de proiectare – intocmire Protect Tehnic, Detalii de Executie, Documentatii avize - si Asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie „Construire Platformă de depozitare gunoi de grajd în comuna Coarnele Caprei, judeţul Iaşi”
- Număr anunț
- SCN1024210
- Autoritate contractantă
- COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.500 RON
- Valoare atribuită
- 36.500 RON 21,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 11:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1012499
- Termen limită
- 16.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030132
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030132.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE SERVICII.doc.p7s
- Studiu de fezabilitate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ZEST-DP SRL CUI RO 6789931
Valoare atribuită
36.500 RON
din 46.500 RON estimat
21,5%
Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.