Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat

Servicii de inchiriere excavator si 2 buldoexcavatoare D.S. Caras Severin

Număr anunț
SCN1024193
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246.000 RON
Valoare atribuită
195.000 RON 20,7% sub estimat
Data publicării
05.11.2018 10:06
Anunț de atribuire
SCNA1011538
Termen limită
22.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030426

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CLR-DENIS MONTAJ SRL CUI RO12378116
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ANGHILA S.R.L. CUI RO 18846429
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

195.000 RON

din 246.000 RON estimat 20,7%

Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 51.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.