Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampoante antivibratie 180x180x80 , pentru compactor

Număr anunț
DA34243762
Autoritate contractantă
Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari) (CUI 3662584)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.977.782 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
16.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.977.782 RON