Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,1% sub estimat
Furnizarea si distributia fructelor pentru elevii din invatamanul primar si gimnazial de stat si privat, precum si pentru copiii prescolari din gradinitele de stat si privat cu program normal de 4 ore din Județul Ialomița, pentru anii 2018-2021
- Număr anunț
- CN1004317
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.478.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.491.599,35 RON 57,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 18:10
- Anunț de atribuire
- CAN1012935
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 181-409652
- Documentație de atribuire
- DF1023951
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru_model-semnat.pdf.p7m
- Anexe 2-4 la Caietul de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Contract subsecvent de furnizare-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1023951.pdf
- Formulare conf ordin-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 1.491.599,35 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Zona Slobozia | — | AMARIEI G. PETRU · SC LIBRO EVENTS SRL,AMARIEI G. PETRU,S.C. ELCOMER ACHIZITII S.R.L. 4 contracte | 602.485,27 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 19141/2019-V · 02.09.2019 | 269.337,60 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 5741/2019-V · 18.03.2019 | 81.610,20 RON | |||
| SC LIBRO EVENTS SRL,AMARIEI G. PETRU,S.C. ELCOMER ACHIZITII S.R.L. · contract 5237/2019-V · 13.03.2019 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 19491/2020-M · 09.09.2020 | 251.537,47 RON | |||
| 2 | Zona Urziceni | — | SC LIBRO EVENTS SRL,S.C. ELCOMER ACHIZITII S.R.L.,AMARIEI G. PETRU 4 contracte | 473.107,29 RON |
| SC LIBRO EVENTS SRL,S.C. ELCOMER ACHIZITII S.R.L.,AMARIEI G. PETRU · contract 5238/2019-J · 13.03.2019 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 5743/2019-X · 18.03.2019 | 63.555,45 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 19142/2019-J · 02.09.2019 | 218.458,80 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 19490/2020-Y · 09.09.2020 | 191.093,04 RON | |||
| 3 | Zona Fetesti-Țăndărei | — | AMARIEI G. PETRU · AMARIEI G. PETRU,S.C. ELCOMER ACHIZITII S.R.L.,SC LIBRO EVENTS SRL 4 contracte | 416.006,79 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 19489/2020-Q · 09.09.2020 | 172.691,76 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU,S.C. ELCOMER ACHIZITII S.R.L.,SC LIBRO EVENTS SRL · contract 5239/2019-X · 13.03.2019 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 19143/2019-X · 02.09.2019 | 185.824,80 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 5745/2019-Z · 18.03.2019 | 57.490,23 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LIBRO EVENTS SRL CUI 26301716
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELCOMER ACHIZITII SRL CUI 33506617
Valoare atribuită
1.491.599,35 RON
din 3.478.200 RON estimat
57,1%
Adjudecat la 42,9% din estimat · economie 1.986.600,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.