Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Modernizarea serviciului voluntar pentru Situatii de Urgenta, din comuna Tătărăni, judetul Vaslui
- Număr anunț
- SCN1011490
- Autoritate contractantă
- Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4627321)
- Furnizor / câștigător
- MECANO-PREST-SERVICE SRL (CUI 14195468)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 437.540,30 RON
- Valoare atribuită
- 437.100 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2018 15:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1006865
- Termen limită
- 03.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019406
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MECANO-PREST-SERVICE SRL CUI RO 14195468
Valoare atribuită
437.100 RON
din 437.540,30 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 440,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.