Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,3% sub estimat
Achizitie consumabile pentru proiectul Scoala prietenoasa
- Număr anunț
- SCN1011242
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 982,32 RON 67,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2018 11:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1004650
- Termen limită
- 28.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018835
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7m
- Contract furnizare model.doc.p7m
- FisaDate_DF1018835.pdf
- FORMULARE .docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
982,32 RON
din 3.000 RON estimat
67,3%
Adjudecat la 32,7% din estimat · economie 2.017,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.