Ofertă acceptată Cumpărare directă

Crutoane 200g

Număr anunț
DA34254678
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Cod CPV
15821110-3 · Paine prajita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.462.644 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.462.644 RON