Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLETE

Număr anunț
DA34255794
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.440.165 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.440.165 RON