Ofertă acceptată Cumpărare directă

C.N. DE DREPTUL CONCURENȚEI, 24 octombrie 2023 "Concurenta sub lupa. Premise de crestere a Romaniei

Număr anunț
DA34236012
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.811.527 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.811.527 RON