Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire spațiu recreere Școala Gimnazială Nicolae Costescu Corpul C Bolboși – PR și EX

Număr anunț
DA34257331
Autoritate contractantă
COMUNA BOLBOSI (CUI 4666428)
Cod CPV
45112720-8 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.955.300 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.955.300 RON