Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consolidare coborare pentru traversare parau Gurbediu in loc.Husasau de Tinca

Număr anunț
DA34255482
Autoritate contractantă
COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 4349020)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.500.959 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500.959 RON