Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROASCA USA LE stanga,dreapta - DEPOUL SUCEAVA

Număr anunț
DA34240886
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
45.581.965 RON
Data publicării
13.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.581.965 RON