Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele verticale pentru protectie solara cu montaj inclus

Număr anunț
DA34250388
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.580.925 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.580.925 RON