Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii catering conform oferta nr.28/12.10.2023

Număr anunț
DA34257806
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.846.301 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.846.301 RON