Ofertă acceptată Cumpărare directă

iPad Pro 12'9, 256 GB, Wi-Fi, Space Gray cu Pencil si tastatura

Număr anunț
DA34253713
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.450.600 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
17.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.450.600 RON