Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lucrari de reparatii platforme interioare Spitalul de Obstetrica si Ginecologie Braila.
- Număr anunț
- CN1006016
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- PROMOTAS SRL (CUI 12912884)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.650,32 RON
- Valoare atribuită
- 124.546,42 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 08:33
- Anunț de atribuire
- CAN1012159
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030297
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini spit.OBS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030297.pdf
- formulare_ obstretica2018.doc.p7s
- Formular F3- OBS.pdf.p7s
- Model contract OBS.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROMOTAS SRL CUI RO 12912884
Valoare atribuită
124.546,42 RON
din 124.650,32 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 103,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.